banner421
banner461
banner195

Hizmete Devam……

Türkiye Kros Şampiyonası ve Büyükler – Gençler, Yıldızlar – Küçükler Kros Ligi Finalleri 09 Mart 2014 Pazar günü Samsunda İlk Adım Belediyesi sınırları içinde Batı park da yapıldı. 2014 yarış sezonunu 23 Şubatta Küçükler – Yıldızlar Deplasmanlı Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmalarında açan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Nevşehir’imiz için ter döktüler.

 Hizmete Devam……

banner143
banner134

 Hizmete Devam……

Türkiye Kros Şampiyonası ve Büyükler – Gençler, Yıldızlar – Küçükler Kros Ligi Finalleri 09 Mart 2014 Pazar günü Samsunda  İlk Adım Belediyesi sınırları içinde Batı park da  yapıldı. 2014 yarış sezonunu 23 Şubatta Küçükler – Yıldızlar Deplasmanlı Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmalarında açan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Nevşehir’imiz için ter döktüler.

Yarışmaların teknik toplantısı 08 MART 2014 saat 17:00’de Hotel Amisos  (Cumhuriyet Meydanı) Toplantı Salonunda yapıldı. Ertesi gün ise Samsun’ un Batı parkında ki parkurda 491 bayan, 625 erkek ve 219 takım toplamda 1116 sporcu ter döktü.

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Nevşehir’imizin sportif başarısına kulüp olarak destek vereceğiz dedi. Taşğın, bu vesile ile Nevşehir’imizin atletizm branşın da hak ettiği yeri almasında emek veren Resul Köstekçi ve İsa Demir hocalarımıza da göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Hoca siyaset yapma spor yap
Avatar
zeka - 4 yıl önce
okuduğunu anlama zeka ile ilgili