banner461

Başkan Aktürk, Meslektaşlarının Eczacılar Gününü Kutladı

14 Mayıs Dünya Eczacılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Ürgüp Belediye Başkanı Eczacı Mehmet Aktürk, meslektaşlarının gününü kutladı.

banner15
Başkan Aktürk, Meslektaşlarının Eczacılar Gününü Kutladı
14 Mayıs 2020 Perşembe 13:09

banner517
banner134

14 Mayıs Dünya Eczacılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Ürgüp Belediye Başkanı Eczacı Mehmet Aktürk, meslektaşlarının gününü kutladı.

Eczacılığın sağlık hizmetlerinin aksamadan yürütülmesinde çok önemli bir meslek olduğunu belirten Ürgüp Belediye Başkanı Eczacı Mehmet Aktürk, "Eczacılar, eczacılık hizmetlerinden halkımızın en iyi şekilde yararlanabilmesini temin ederek bu hizmetlerin kesintisiz olarak verilebilmesini sağlamaktadır. Zaman kavramı gözetmeksizin hastaların sağlığı için çalışarak toplum sağlığını merkeze alan hizmetleriyle sağlık sektörünün temel taşları konumunda olan tüm meslektaşlarıma görevlerini ifa ederken gösterdikleri özveri dolayısı ile teşekkür eder, Mensubu olmaktan gurur duyduğum bu onurlu mesleğe gönül veren meslektaşlarımın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutluyorum. Özellikle Covid-19 salgını ile mücadelede gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.