Türkiye'nin patates odaklı tek ve en kapsamlı fuarı olan Patates Günleri Türkiye için Nevşehir'in Avanos ilçesinde hazırlıklar tamamlandı.

23-25 Ağustos 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye'nin İlk ve Tek Patates Özel Fuarı; Değerli bağlantılar kurmak ve sunulan tüm olasılıkları keşfetmek için size mükemmel bir fırsat sunuyor.

Tarımın kalbinde yer alan sizleri, Türkiye'nin en kapsamlı patates özel fuarıyla buluşmaya Nevşehir'e davet ediyoruz! 

Türkiye'nin İlk ve Tek Patates Özel Fuarı

23-25 Ağustos 2023 Avanos, NEVŞEHİR

Açık alan uygulamalı tarım fuarcılığı ile Türkiye’yi tanıştıran DLG Fuarcılık’tan patates sektörüne özel yepyeni bir konsept daha; POTATO DAYS TURKEY !

Bugüne kadar pek göz önünde olmayan fakat üreticisinden, sektöre girdi sağlayan firmalara kadar, her paydaş için diğer ürünlere göre karlılığı yüksek olan stratejik bir ürün olan patatesin tüm yönleri ile ele alınacağı; Türkiye’ de ilk ve tek patates özel fuarı POTATO DAYS TURKEY Türkiye ve Ortadoğu’ da ki üreticileri 23-25  Ağustos 2023 'te Nevşehir’de bir araya getirecek...

23-25 Ağustos tarihlerinde, Avanos Gülşehir Yolu'nun 4. kilometresinde gerçekleşecek Patates Günleri etkinliğinde bir araya geliyoruz.

Toprağın bereketiyle buluşmanın heyecanını yaşarken, alanında uzman isimlerle yapılacak interaktif etkinliklerle dolu dolu bir deneyim sunuyoruz. Üstelik tüm bu güzellikleri ücretsiz olarak yaşayabileceksiniz.

detail-photo-fancybox-1detail-photo-fancybox-2

detail-photo-fancybox-3