banner461

Başkan Ünver’den Nevşehirspor’a Sonuna Kadar Tam Destek

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.

banner15
Başkan Ünver’den Nevşehirspor’a Sonuna Kadar Tam Destek
01 Haziran 2016 Çarşamba 12:04

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehirspor'un yeni Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici'yi makamında ağırladı. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür eden Başkan Ünver, Leblebici'ye başarı dileyip Nevşehirspor için destek sözü verdi.

"Ünver, Nevşehirspor'a tam destek sözü verdi..."


Nevşehirspor'a Her zaman olduğu gibi desteklerimiz takımımız ve Nevşehirli hemşerilerimiz için devam edecektir diyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver , Nevşehirspor Kulüp Başkanı Leblebici'ye başarılar temennisinde bulunarak her zaman yanında olacağını ifade etti. Başkan Ünver, Nevşehirspor’a Sonuna Kadar Tam Destek sözü verdi.

Kulüp Başkanı Leblebici'de Belediye Başkanı Hasan Ünver’e kendilerini kabul ettiği için teşekkürlerini ifade ederek, “ Kulübü kurumsallaştırma adına çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Şehrimizin büyükleriyle istişare ederek onların düşünceleri ve destekleri bizler için önemliydi. Bu manada kendisini ziyaret ettiğimiz Şehrimizin Değerli Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver'le bugün oldukça faydalı bir görüşmede bulunduk.  

Başkan Ünver, Nevşehirspor kulübünün her zaman yanında olacağını belirterek Tam desteklerini ifade etti. Kendisine kulübümüz ve şehrimiz adına teşekkür ediyorum dedi. 


Leblebici'nin Ünver ziyareti sonrası en kısa sürede Yeni Yönetimi oluşturarak kamuoyuna açıklaması bekleniyor.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sahin derin - 5 yıl önce
Onceki senelerdeki sozleri gibi olmamasi temennisi ile