banner461

Avanos Belediyesi Kadir Gecesi Helva Dağıttı

Avanos Belediyesi Kadir Gecesi Helva Dağıttı

banner15
Avanos Belediyesi Kadir Gecesi Helva Dağıttı
28 Nisan 2022 Perşembe 09:35

banner517
banner134

Avanos Belediyesi, en kutsal gecelerden olan Kadir Gecesi nedeniyle çarşı merkezi Şehit Şevket Tekin Camii önünde vatandaşlara irmik helvası dağıttı Teravih namazı sonrası gerçekleştirilen helva dağıtımında vatandaşlar, kendilerini unutmayan Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş’a teşekkür etti. 

Kadir Gecesi nedeniyle Şehit Şevket Tekin Camii önünde gerçekleştirilen helva dağıtımına, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlara Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş’ın selamını ve iyi dileklerini ileten belediye çalışanları, Başkan İbaş adına vatandaşların Kadir Gecesini kutlayarak, dualarının kabul olmasını diledi.  

Dağıtılan helvayı alan vatandaşların geleneklerin yaşatılmasından oldukça memnun olduğu görülürken; Avanos Belediyesi olarak Ramazan ayı haricinde yapılan yardımların yanında, Ramazan ayı boyunca da sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan İbaş "Her zaman halkımızın yanındayız, onların dertleri ve sevinçlerini de her zaman paylaşmaya hazırız" dedi. Ramazan Bayramı süresince herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için ekiplerin 7/24 hazır olduğunu dile getiren Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, vatandaşların rahat bir bayram geçirmeleri için çalıştıklarını sözlerine ekledi 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.