banner461

BlokBims Akademi, ODTÜ ile Sezon Başlangıcı Yaptı

Her yıl yüzlerce üniversite öğrencisi ile buluşan BlokBims Akademi, 2019-2020 yılı eğitim döneminde ilk organizasyonunu Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Uluslararası İnşaat Mühendisleri Öğrencileri Topluluğu (IACES) ile BlokBims Entegre Tesislerine teknik gezi ile başladı.

banner15
BlokBims Akademi, ODTÜ ile Sezon Başlangıcı Yaptı
02 Kasım 2019 Cumartesi 17:00

banner134

Yaklaşık 50 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen teknik gezide; BlokBims Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ERTAŞ “Ponza taşı ve Özellikleri” ve “Yapılarda BlokBims”. Teknik Destek ekibinden Metin Akdağlı ‘BlokBims’in Özellikleri ve Kullanım alanları’ ve Maden Mühendisi Tahsin Açıkgöz ise ‘Ponza Madeninin Oluşumu’ konulu sunumları ile öğrenci bilgilendirdi.

Nevşehir BlokBims Entegre Tesislerine düzenledikleri teknik gezi kapsamında, Bims in ocaktan çıkartılmasından üretim aşamasına kadar geçirdiği evreleri ve blokbims yapım aşamalarını yerinde incelediler. Heyet ayrıca Blok Bims bünyesine bağlı Güneş Enerji Santralinin kurulu olduğu alanı gezip, sistem hakkında bilgi sahibi oldular.

Teknik gezi sonucunda öğrenciler memnuniyetlerini dile getirirken bu tür gezilerle derslerin daha iyi anlaşıldığını ve pekiştiğini belirttiler. Ayrıca öğrenciler teknik gezinin düzenlenmesi için imkânları sağlayan BlokBims yönetimi ve personeline, teşekkürlerini ilettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.