banner461

İş Adamı Vahap Tanrıverdi’ye teşekkür Plaket

Nevşehir Belediyespor'a yapmış olduğu destek ve yardımlarından dolayı Malatyalı yatırımcı İş insanı Vahap Tanrıverdi’ye kırmızı-beyaz forma ve plaket verildi.

banner15
İş Adamı Vahap Tanrıverdi’ye teşekkür Plaket
07 Ocak 2021 Perşembe 09:19

banner143
banner134

Nevşehir Belediyespora verdiği destekten dolayı Malatyalı yatırımcı İş insanı Vahap Tanrıverdi’ye Nevşehir Belediyespor İstanbul sorumlusu Hüsnü Öncül tarafından teşekkür plaketi verdi. 

7 ayrı şehir ve 2 ayrı ülkede toplamda 1000'nin üzerinde çalışanı ile çok sayıda insanın istihdamını da sağlayan Malatyalı İş İnsanı Vahap Tanrıverdi Nevşehir’e yaptığı yatırımların yansıra Nevşehir Belediyespor’a yapmış olduğu destekten ötürü Nevşehir halkının ve sporseverlerin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Hüsnü Öncül Vahap Tanrıverdi’ye ufakta olsa bir teşekkür etmek istedik, bu nedenle kendisine Nevşehir Belediyespor  forması ve plaket takdim ettik. Tanrıverdi sadece spor ve sporcuya değil, Nevşehir’e yatırım ve istihdam konusunda destek veren birisidir. Vahap beyi, tüm spor camiası ve Nevşehirli Hemşerilerim adına tebrik ediyorum” dedi.  İş insanı Vahap Tanrıverdi ise her zaman Nevşehir Belediyesporun  yanında olduklarına dikkat çekerek "Elimizden geldiği kadar Nevşehir Belediyespor’a destek olmaya gayret ediyoruz. Temennimiz ve beklentimiz geçmişi olan Nevşehir Belediyesporumuzu bir an önce üst liglerde yerini almasıdır." diye konuştu.  Taktim edilen forma ve Plaketin ardından Öncül ve Tanrıverdi hatıra fotoğrafı çektiriler. 

Vahap Tanrıverdi kimdir 

Exedra Hotel Cappadocia, Mil-May Tekstil San. Dış Ticaret A.Ş’nin sahibi Malatyalı İş insanı Vahap Tanrıverdi, Türkiye'nin sayılı iş insanlarından. Bursa, Malatya, İstanbul, Çanakkale, Osmaniye ve Nevşehir ile birlikte toplam 7 ilde, yatırımları olan Tanrıverdi’nin İngiltere ve Fransa’da büyük yatırımları bulunmakta. Tanrıverdi'nin hala hazırda Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında bulunan en büyük butik otelinde sahibi.  Ayrıca, Galatasaray kongre üyesi olan Tanrıverdi 1905 Galatasaray Kültür Sanat Spor Derneği Başkanlığını ’da  yürütüyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.