banner461

Vali Aktaş Derinkuyu'da Kitap Okuma Yarışmasına katıldı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Çakıllı Ortaokulu tarafından başlatılan “Derinkuyu’da Okuyorum, Çakıllı’da Yarışıyorum” Projesi kapsamında Derinkuyu ilçesine bağlı Çakıllı Köyü, Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu’nda gerçekleştirilen “Kitap Okuma Yarışması” na  katıldı.

banner15
Vali Aktaş Derinkuyu'da Kitap Okuma Yarışmasına katıldı
14 Kasım 2019 Perşembe 09:36

banner134

Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu’nda gerçekleştirilen ve 5. sınıf öğrencisinin kitap okuması ve okuma sevgisini kazandırılması amaçlanan yarışmaya, Derinkuyu ilçesinde bulunan okul öğrencileri katıldı.

Yarışma sonrası dereceye giren okulları temsilen öğrencilere hediyeleri Vali İlhami Aktaş ve protokol tarafından verilirken, Vali Aktaş yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamın diledi.

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Gülmez ise başta Vali İlhami Aktaş olmak üzere tüm katılımcılara ve davetlilere teşekkür etti.

Yarışma sonrası, Çakıllı Köyü Muhtarlığı ve Derneği tarafından tüm katılımcılara yemek ikram edildi.

Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Vali İlhami Aktaş, Derinkuyu Kaymakam Vekili Mert Kumcu, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, okul müdürleri, öğretmenler ile öğrenciler ve velileri katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.