banner461

Nevşehir Uğur Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü Yemeği

Nevşehir Uğur Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Yemekte Buluştu.

banner15
Nevşehir Uğur Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü Yemeği
25 Kasım 2021 Perşembe 15:28

banner517
banner134

Yarım asrı aşkın deneyimi,başarısı ve vizyonu ile öğrencileri geleceğe hazırlayan Nevşehir Uğur Okulları Okul öncesinden başlayarak tüm kademelerde deneyimli öğretmen kadrosu, analitik düşünceyi destekleyen STEM ve erken STEM  yaklaşımı, bireysel rehberlik hizmeti, sınava hazırlık merkezleri ve sanat ,spor ,kültür alanındaki faaliyetleri ile Nevşehir'de eğitime değer katmaya devam ediyor.

Egitime farklı bir bakış açısı kazandıran Nevşehir Uğur Okulları Öğretmenleri, Öğretmenin toplumdaki yerini, önemini vurgulamak, saygınlığını artırmak , öğretmenler arasındaki sevgi, saygı dayanışma bilincini kuvvetlendirmek için 24 Kasım Öğretmenler Gününde Crowne Plazadaki akşam yemeğinde biraraya geldi.

Yemege katılımıyla öğretmenleri onore eden Nevşehir belediye başkanı değerli Dr. Mehmet SAVRAN,Okul kurucusu Sercan GÜMÜŞTEKİN ve Kampüs müdürü Mehmet AĞKEMİK konuşma yaparak başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü ve şehit öğretmenlerimizi saygı ile anarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.