banner461

Altınyıldız Kreş Ve Anaokulunda Veli Toplantısı Yapıldı

​​​​​​​Okul öncesi eğitimde alışkanlıkları ve standartları değiştiren Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu, velilerinin güveninden ve inancından destek alarak, güçlü kadrosuyla eğitime hizmet vermekten gurur duyuyor.

banner15
Altınyıldız Kreş Ve Anaokulunda Veli Toplantısı Yapıldı
23 Mart 2022 Çarşamba 13:47

banner517
banner134

Okul öncesi eğitimde alışkanlıkları ve standartları değiştiren Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu, velilerinin güveninden ve inancından destek alarak, güçlü kadrosuyla eğitime hizmet vermekten gurur duyuyor.

         En büyük, en modern, en kaliteli ve en çok tercih edilen okul olan Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı II. veli toplantısında velilerimiz ve öğretmenleriz bir araya geldi.

         Pandemi tedbirleri kapsamında yapılan toplantıda veliler, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak toplantıya katıldı. Velilerimize 2021-2022 öğretim yılı uygulamaları, branş dersleri ve çocuklarımızın gelişimleri hakkında bilgiler verildi. Altınyıldızlı veliler, çocuklarının modern ve güzel bir okulda öğrenim görmelerinden ve sene başından bu yana gösterdikleri büyük gelişimden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.