banner461

Altınyıldızlı Öğretmenden 2 Kitap Daha

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Sınıf öğretmeni Sibel ÖZDİL ,öğretmenliğinin yanı sıra yazarlık ve şairlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

banner15
Altınyıldızlı Öğretmenden 2 Kitap Daha
25 Şubat 2021 Perşembe 09:47

banner517
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Sınıf öğretmeni Sibel ÖZDİL ,öğretmenliğinin yanı sıra yazarlık ve şairlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Bu yıl 2 kitabı daha internet sitelerinde ve kitapçılardaki raflarda yerini alan Sayın Sibel ÖZDİL yeni çıkan kitaplarını Kurum Müdürümüz Sayın Mehmet ERAVCI’ya imzalayıp hediye etti. 

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapan Sibel ÖZDİL daha önce yayımlanan kitaplarına 2 kitap daha ekleyerek satışta olan kitap sayısını beşe çıkardı. 

Sibel ÖZDİL’in yayınlanmış ve satışta olan kitapları: 

1) GÖNLÜMDEN KALEMİME AŞIĞIM MEMLEKETİME 

İlkokul,ortaokul  ve lise yaş grubuna hitap eden Belirli Gün ve Haftalar, vatan ve millet sevgisi temalı şiir ve yazılardan oluşmaktadır. öğretmenlerin de kaynak olarak faydalanabileceği bir kitaptır 

2) ÇEKİRDEK AİLEM-EYVAH,NOYAN GELMİŞ! 

Çocuklar için yazılmış bir hikaye kitabıdır. Meslek hayatında, ilkokul yaş grubunda gözlemlediği  ve aile içinde problem haline gelen kardeş kıskançlığına değinmek isteyen yazarımız, bu  kitabında ailenin önemi, aile sevgisi  ve kardeşlerin birbirleri için ne kadar değerli olduğunu esprili bir anlatımla dile getirmiştir. 

3) BENİ ANILARLA YAŞAT ÖĞRETMENİM 

Kolektif kitapta Türkiyenin 81 ilinden 81 öğretmenin meslek hayatında unutamadığı anılar yeralmaktadır.  Hedef kitle Yetişkin okurlardır. 

4) MASALIMTIRAK HİKAYELER 

Kolektif kitapta kısa kısa hikayeler bulunmaktadır. İlkokul, ortaokul yaş grubu için uygundur 

5) ŞİMDİ BEN ANNE Mİ OLDUM? 

Kitap 41 annenin  ilk çocuklarına yazdığı mektuplardan oluşmaktadır. Hedef kitle: Yetişkin okurlardır. Yazarımızın Altıncı kitabı ise Mart ayında yayımlanacaktır. 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğretmenimiz Sayın Sibel ÖZDİL’e başarılarının devamını diliyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.