banner461

Kardelen Eğitim Kurumu Öğrencilerinden Duygu Yüklü Kutlu Doğum Programı

Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri Kutlu Doğum Haftası münasebetinde hazırladıkları program izleyenleri büyüledi.

banner15
Kardelen Eğitim Kurumu Öğrencilerinden Duygu Yüklü Kutlu Doğum Programı
22 Nisan 2016 Cuma 10:19

banner517
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri Kutlu Doğum Haftası münasebetinde hazırladıkları program izleyenleri büyüledi.
Kardelen Eğitim Kurumlarında dün düzenlenen program ile peygamber efendimizin anılıp, anlatıldığı Kutlu Doğum Haftası kutlandı. Kardelen Eğitim Kurumları konferans salonunda gerçekleşen program öncesi herkese ‘’peygamberimi seviyorum’’ yazılı rozet dağıtılırken Kardelenli öğrenciler programın başlayacağı konferans salonu girişinde öğretmenlere ve öğrencilere gül suyu ve lokum ikram etmesinin ardından program başladı.
Program Peygamber Efendimizin hayatının anlatıldığı kısa bir film ile başlarken kardelenli öğrencilerin peygamber efendimize yazdığı mektupların okunmasıyla duygu dolu anlar yaşandı.  İlahilerin söylendiği, salavatların getirilip, duaların okunduğu ve peygamber efendimizin anılıp anlatıldığı program da gözyaşlarına hakim olmak mümkün değildi.
Kardelenli öğretmen ve öğrencilerin duygu dolu anlar yaşadığı program ilahi ekibiyle birlikte tüm salonun hep birlikte salavat-ı şerife getirmesi ve gül dağıtılmasıyla sona erdi. Program sonunda Kardelen Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Faruk ÇAMCI yaptığı konuşmada; ‘’Peygamber Efendimiz’in hayatı tüm Müslümanlar için yol gösterici ve aydınlatıcı örneklerle doludur. Peygamber Efendimizi anmak, onu iyi tanımak öğütlerini, mesajlarını iyi anlamak ve de uygulamak oldukça önemlidir. Bu vesileyle bizlere bu gün bu programı hazırlayan öğretmenlerime, öğrencilerime ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.