banner461

KAPİMED Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Han Odası Saklıbahçet Et Lokantasında iftarda bir araya geldi.

banner15
KAPİMED Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi
05 Temmuz 2015 Pazar 12:54

banner517
banner134
Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Han Odası Saklıbahçet Et Lokantasında iftarda bir araya geldi.

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti üyeleri iftarda bir araya geldi. Doğa Tohumculuk tarafından Han Odası Saklıbahçe Et Lokantasında organize edilen iftar yemeğine Doğa Tohumculuk Genel Müdürü Mazhar Taşkın, KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin, KAPİMED Yönetim Kurulu, üyeleri ve aileleri bir araya geldi.

Yemekte konuşan KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin yemeğe katılan üyelere ve ailelerine teşekkür etti. Sağlamdin, ‘’ Sevgili arkadaşlar öncelikle düzenlemiş olduğumuz iftar programınıza teşekkür ederim.

Bizlere desteklerini esirgemeyen Doğan Tohumculuk sahibi Yakup Beye ve Doğa Tohumculuk Genel Müdürü Mazhar Taşkın’a bugün burada bizleri yalnız bırakmadıkları içinde teşekkür ediyorum.

KAPİMED Cemiyeti olarak Nevşehir’de her geçen büyümeye devam ediyoruz. Başta merkez olmak üzere tüm ilçelerimizde KAPİMED üyelerimiz tarafından temsil ediliyor. İlk kurulduğumuz günden itibaren her geçen gün de büyümeye devam ediyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Nevşehir kamu oyuna da şükranlarımı sunuyorum’’ diye konuştu.

Doğa Tohumculuk Genel Müdürü Mazhar Taşkın ise bugün burada KAPİMED Cemiyeti üyeleri ile birlikte olmaktan dolayı son derece mutluyum dedi. Taşkın, ‘’KAPİMED Cemiyeti bugün burada tüm üyeleri ile bizler ile buluştu. Bizler kocaman bir aileyiz. Bugüne kadar bizlere verilen desteklerden dolayı siz değerli gazeteci arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Umut ederim ki bu tür buluşmalarımız sürekli olacaktır’’ dedi.

Han Odası Saklıbahçe Et Lokantası’nda düzenlenen iftar yemeği daha sonra ise hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.