banner461

Tıp Fakültesini Kazanan Tek Anadolu Lisesi Özel Kardelen ...

Nevşehir'in ilk Özel Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji bünyesinde bulunan Özel Kardelen Anadolu Lisesi LYS' de elde etmiş olduğu başarı ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

banner15
Tıp Fakültesini Kazanan Tek  Anadolu Lisesi Özel Kardelen ...
29 Temmuz 2013 Pazartesi 14:09

banner517
banner134

 ÖZEL KARDELEN ANADOLU LİSESİ'NDEN 2 ÖĞRENCİ TIP FAKÜLTESİ KAZANDI

KAPLAN '' NEVŞEHİR'DE TIP FAKÜLTESİ KAZANDIRAN TEK ÖZEL ANADOLU LİSESİ ÖZEL KARDELEN ANADOLU LİSESİ OLMUŞTUR''

Nevşehir'in ilk Özel Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji bünyesinde bulunan Özel Kardelen Anadolu Lisesi LYS' de elde etmiş olduğu başarı ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz hafta Cuma günün açıklanan LYS yerleştirme sonuçlarına göre Özel Kardelen Koleji her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir başarıya imza atmanın mutluluğunu yaşıyor. ÖYSM tarafından açıklanan LYS sonuçlarına göre Özel Kardelen Koleji'nden 86 öğrenci daha üniversiteli olmanın haklı gururunu yaşadığını kaydeden Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan özellikle Nevşehir'de bu yıl ÖZEL ANADOLU LİSELERİ arasından TIP FAÜLTESİ Kazandıran tek okulun ÖZEL KARDELEN ANADOLU LİSESİ olmasından dolayı da mutluluklarının daha da arttığını söyledi. Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada şunları söyledi.

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2013 LYS' de yine büyük başarıya imza atmanın daha mutluluğunu yaşıyoruz. Özel Kardelen Koleji olarak 2013 LYS' de 86 öğrencimizi daha üniversiteli yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Özel Kardelen Koleji olarak bu yıl 7 öğrencimiz TIP FAKÜLTESİ kazanırken bunlardan 2 öğrencimiz ise ÖZEL KARDELEN ANADOLU LİSESİ' nde öğrenim gören öğrencilerimiz oldu. Özel Kardelen Koleji olarak bizler bireysel değil kitlesel başarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlamış olduk. Özel Kardelen Koleji olarak bizler Nevşehir'in başarı çıtasını Türkiye'de bu yıl daha da artırdığımızın inancındayız. Özel Kardelen Koleji olarak üniversiteyi kazanan tüm öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum''diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MURAT - 8 yıl önce
özel kardelen anadolu lisesini bu başarısından dolayı tebrik ediyouz.
Avatar
Ali - 8 yıl önce
kardelen kolejine bundan sonraki eğitim dönemlerinde de başarılar dileriz.