banner461

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda Veli Toplantıları

2022-2023 Eğitim-öğretim yılı 1.veli toplantısı yapıldı. Toplantıya velilerimiz tarafından yoğun bir katılım sağlandı. 

banner15
Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda Veli Toplantıları
08 Eylül 2022 Perşembe 14:51

banner517
banner134

2022-2023 Eğitim-öğretim yılı 1.veli toplantısı yapıldı. Toplantıya velilerimiz tarafından yoğun bir katılım sağlandı. 

Bölgemizin ve Nevşehir’in, en büyük, en modern, en donanımlı, en kaliteli ve en çok tercih edilen Kreş ve Anaokulu olan; Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 2022-2023 Eğitim öğretim yılı 1. Veli toplantısında veliler ve öğretmenler bir araya geldi.  

Anaokulu Müdürü Hülya ÇETE toplantıda yaptığı açılış konuşmasında; 2022-2023 Eğitim öğretim yılının okulumuza, öğretmen, öğrenci ve velilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı-uğurlu olmasını dileyerek sağlıklı, mutlu ve başarılı bir öğretim yılı geçmesi temennisinde bulundu. Ayrıca, Altınyıldız Kreş ve Anaokulu kayıtlarına gösterilen büyük ilgiye teşekkür etti.        

Altınyıldız Kreş Müdürü Hande ÖZALTIN yaptığı konuşmasında, yeni eğitim - öğretim döneminin 5 Eylül Pazartesi günü başlayacağını, sabır, sevgi ve emekle öğrencilerin yetiştirileceğini, her türlü zorluğu birlikte aşacaklarını belirtti. 

Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun alanında uzman değerli öğretmenleri velilerle tanıştırıldı. 

Öğretmenlerimiz; Şengül KURT, Ş. Merve YANDAKCI KAYA, Şenay ÖZLÜ, Selcan ORHAN, Rabia ÜNAL, Menekşe BAŞARAN, Elif Nur KARAKOÇ, Buse TANDOĞAN, Merve İNCE ÖZKÜTÜK, Ayten ABLAK, Aybiçe TOPRAKCI, Kübra EKİCi, Nilgün NURAY, Bedirhan Çağlar ÇOTUK, İclal TEOMAN, Seda Nur AKÇER, Şeyma AYDIN, Gülbahar YARILI, Beyza PARLAR ve  Şevval ÖZBİLGİÇ velilere 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında yapılacak çalışmaları hakkında bilgi verdiler. 

Okul Psikoloğumuz Şevval Özbilgiç, 2022-2023 eğitim - öğretim yılının ilk serüveninin ailelerimiz ve çocuklarımız için başlamış olduğunu, bu heyecanlı serüvene; ilk kez okul deneyimi yaşayacak çocuklarımız ve ebeveynlerimiz için diğer bazı duyguların eşlik edebileceğini belirtti. Başa çıkma yöntemleri ve çocuklarımızın gelişim özelliklerine göre onlara karşı nasıl bir yaklaşım sergilenebileceği hakkında konuştu. Bunun yanı sıra bu oryantasyon ortamında ebeveynlerin dikkat etmesi gereken noktaları belirterek ev ortamını cazip hale getirmememiz gerektiğine değindi. Eğlenceli tanışma etkinliğimizin ardından sunumunu tamamlayan Şevval Özbilgiç sözü sınıf öğretmenlerimize bıraktı. 

Konferans salonundaki toplantıdan sonra veliler sınıflara geçerek, sınıf ve branş öğretmenlerimizle birlikte anaokulu binasında toplantıya devam ettiler.        

Altınyıldızlı veliler, çocuklarının böyle modern ve güzel bir okulda öğrenim göreceklerinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür ettiler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.