banner461

Altınyıldızlı 2.Sınıflar Doludizgin

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf öğrenci ve öğretmenleri pandemi gölgesinde geçen okul hayatlarının ilk 2 yılında akademik olarak hiçbir eksikleri kalmadan derslerine devam etmenin mutluluğu içindeler.

banner15
Altınyıldızlı 2.Sınıflar Doludizgin
24 Mart 2021 Çarşamba 08:56

banner517
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf öğrenci ve öğretmenleri pandemi gölgesinde geçen okul hayatlarının ilk 2 yılında akademik olarak hiçbir eksikleri kalmadan derslerine devam etmenin mutluluğu içindeler. Yüz yüze eğitime başladığımız bu süreçte okul olarak öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve psikolojik gelişimlerini ön planda tutmak okul olarak 1.önceliğimizdir.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf Zümre Öğretmenleri Sayın HÜSEYİN AKYÜREK, Sayın FATMA YAĞMUROĞLU, Sayın ERTAN KAHVECİ Sayın MUSTAFA ERDEM, Sayın KEZİBAN AKYÜREK yaptıkları açıklamada; ‘2020 Mart ayında başlayan pandemi dönemiyle beraber başladığımız online eğitim sürecinde öğrencilerimizin hepsi çok önceden okuma yazma süreçlerine geçmişlerdi. Planladığımız online eğitim süreci ile de öğrencilerimizin hiçbir eksiği kalmadan geçtiğimiz yılı tamamlamıştık.2020-2021 öğretim yılında başladığımız online süreçte yine öğrencilerimiz müfredat kapsamında işlemesi gereken bütün konuları fazlasıyla öğrencilerimize aktardık.2.dönem itibariyle başladığımız yüz yüze eğitimle ise öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve psikolojik gelişimleri için eğilimler gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz. Biz Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf öğretmenleri olarak eğitimin şekli, ister online olsun, ister yüz yüze olsun her zaman öğrencilerimiz için en iyisini yapmaya ,başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirmeye devam edeceğiz.’ İfadelerine yer verdiler.

Altınyıldız İlköğretimolarak salgın döneminde öğrencilerimizin ruh sağlığını çok önemseyip online akademik derslerinin yanı sıra branş dersi olarak Resim ,Müzik ,Beden Eğitimi, Akıl Oyunları, Kodlama derslerini de onların bu süreci en iyi şekilde geçirmeleri için yaptık.Mart itibariyle başlayan yüz yüze derslerde de yine önceliğimiz Resim ,Müzik ,Beden Eğitimi,Satranç,AkılOyunları,STEM ,Kodlama ve Robotik branş derslerini de yaparak öğrencilerimizin psikolojik ve sosyal gelişimlerini sağlayıp onların bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak oldu. Aklın ve Bilimin Işığında Türkiye’nin Geleceğini Yetiştiriyoruz sloganıyla çıktığımız bu yolda mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmeye devam ediyoruz.

ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU

TÜRKİYE'NİN EĞİTİMDEKİ GURURU

BİR KOLEJDEN ÇOK DAHA FAZLASI

BAŞARILI VE MUTLU BİR GELECEK İÇİN SİZİN ÇOCUĞUNUZ DA ALTINYILDIZLI OLSUN.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.