banner461

Altınyıldızlı 4.Sınıflardan Görkemli Mezuniyet

 2020-2021  Eğitim Öğretim Yılı 4.sınıflar 23.Dönem Mezuniyet Töreni Altınyıldız İlköğretim Kurumu Konferans salonunda ,büyük bir coşkuyla düzenlendi. 

banner15
Altınyıldızlı 4.Sınıflardan Görkemli Mezuniyet
18 Haziran 2021 Cuma 10:05

banner517
banner134

 2020-2021  Eğitim Öğretim Yılı 4.sınıflar 23.Dönem Mezuniyet Töreni Altınyıldız İlköğretim Kurumu Konferans salonunda ,büyük bir coşkuyla düzenlendi. 

    Pandemi şartları ve sosyal mesafe gereği 4.sınıflarımız 2’ye bölünerek 2 günde tamamlanan törende Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin ardından 1.gün yapılan törende 4.sınıf öğrencilerimiz adına  ALİ GÖKTUĞ ŞAHİN ve Öğretmenlerimiz adına konuşmalarını ise  4. Sınıf Öğretmenimiz Sayın ÇETİN BUZLUK  2.gün yapılan törende  4.sınıf öğrencilerimiz adına BERRA SONUGELEN ve Öğretmenlerimiz adına konuşmalarını ise  Öğretmenimiz Sayın YUSUF KAYA’ün  mezuniyet konuşması ile başlayan programımız Altınyıldız İlköğretim Kurumu halk oyunları ekibinin gösterisi ve öğrencilerimizin şiirleri ile izleyenlere sunuldu.  

2020-2021 Yılında düzenlenen Ulusal yarışma ve olimpiyatlarda 4.sınıf öğrencilerimizin ödülleri mezuniyet törenlerinde verildi.4.sınıf öğrencilerimizden 

ÖMER UTKU GÜMÜŞAY 

2021-MATBEG %14’LÜK DİLİM 

2021-FENBEG %9’LUK DİLİM 

DOĞA DEĞERLİER 

TÜRKİYE ZEKA VAKFI ZEKA VE AKIL OYUNLARI YARIŞMALARI BÖLGE FİNALİSTİ 

DOĞA KAYA 

2021-MATBEG %14’LÜK DİLİM 

2021-FENBEG %9’LUK DİLİM 

EZGİ İSMAİLOĞLU 

2021-MATBEG %14’LÜK DİLİM 

ÖMER ARAS BİLHAN 

2021-FENBEG TÜRKİYE 4.SÜ 

2021-MATBEG TÜRKİYE 1.Sİ 

ULUSAL TALES  MATEMATİK TÜRKİYE 94.SÜ  

YUSUF KAYRA AYDIN 

2021-MATBEG %17’LİK DİLİM 

ELİF KILINÇ 

2021-MATBEG %14’LÜK DİLİM 

ÇINAR DORUK KARACA  

2021-FENBEG TÜRKİYE 1.Sİ   

TÜRKİYE ZEKA VAKFI ZEKA VE AKIL OYUNLARI YARIŞMALARI BÖLGE FİNALİSTİ    

TÜRKİYE AKIL ZEKA OYUNLARI FEDERASYONU  BEYİNLER YARIŞMASINDA YARI FİNAL NEVŞEHİR 6.SI  TÜRKİYE 186.SI 

ULUSAL TALES  MATEMATİK TÜRKİYE 44.SÜ 

BERKE BAYDEMİR 

2021-FENBEG %9’LUK DİLİM 

REYYAN KARA 

TÜRKİYE ZEKA VAKFI ZEKA VE AKIL OYUNLARI YARIŞMALARI BÖLGE FİNALİSTİ 

KAAN TEKİN 

TÜRKİYE KAYAK FEDERASYONU KAYAK İL YARIŞMASINDA NEVŞEHİR 1.Sİ 

olmuşlardır. Öğrencilerimizin düzenlenen törende başarı madalyaları Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdür Yardımcıları Sayın Ahmet ÜNAL ,SAYIN Yüksel ARIKAN ve Sayın Çetin KURTPINAR tarafından veriliştir.  

    Altınyıldız İlköğretim Kurumundan mezun olan öğrencilerimizin  diplomaları okul idarecileri tarafından verilirken plaketleri anneleri tarafından verildi. Diploma ve Plaketlerini alan Altınyürekli  öğrencilerimiz günün anısına hazırladıkları Veda Andından sonra  büyük bir coşku ile söylenen 10.Yıl Marşı eşliğinde kep atma törenini gerçekleştirdiler. 

Programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz YUSUF KAYA,AYŞE ZAĞLANMIŞ,YEŞİM IŞIKTAŞ,SANİYE İNAN, ve ÇETİN BUZLUK , İngilizce Öğretmeni ZEHRA MANGÖR ,Müzik Öğretmeni ÖMER KÜÇÜK, Halk Oyunları Öğretmeni KÜBRA EKİCİ,Bilgisayar Öğretmeni CANAN YÜNCÜ diğer tüm öğretmenlerimize,  onların yetişmesinde emeği geçen velilerimize teşekkür ediyor, ve  öğrencilerimize yeni eğitim öğretim hayatında başarılar diliyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.